switch, router, print server - Hálózat -


switch, router, print server - Hálózat - : Számítástechnika Bolt Miskolcon és webáruház

switch, router, print server







 sorbarendezés: Ár      Azonosító      Megnevezés
 1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul, LC csatlakozó, TX:1310 nm/RX:1550 nm, egyszeres üzemmód, 10km, Típus :10/100Mbps és Gigabit Modulok
Bruttó ár :  4 343 Ft


miniGBIC modul 1000Mbps    Rendelhető

 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH, 5-Port Gigabit Switch, IEEE 802.3az EEE (Energy Efficient Ethernet) compatible, Auto MDI.MDIZ crossover for all ports, Full/half-duplex for Ethe
Bruttó ár :  5 956 Ft


5 port Switch Gigabit Desktop Switch    Rendelhető

 1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul, LC csatlakozó, TX:1550 nm/RX:1310 nm, egyszeres üzemmód, 10km
Bruttó ár :  6 236 Ft


miniGBIC modul 1000Mbps    Érdeklődjön

 TP-Link TL-SG105 5port 10/100/1000Mbps LAN nem menedzselhető asztali Switch, Switch típus: Fixed port, Menedzselhetőség: Nem menedzselhető, Portok száma: 5, Port típusa: 1Gb Réz, Á
Bruttó ár :  6 502 Ft


5 Port Switch Gigabit metal    Rendelhető

 8-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH, 8-Port Gigabit Switch, Auto MDI.MDIZ crossover for all ports, Full/half-duplex for Ethernet / Fast Ethernet speeds, Plug-and-play installation,
Bruttó ár :  7 417 Ft


8 port Switch Gigabit Desktop Switch    Érdeklődjön

 1000BASE-FX átalakítása 10/100BASE-TX-re és 1000Base-T cooper media-ra ill. vissza. Támogatott szabványok: IEEE 802.3u 10/100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z 1000Base-
Bruttó ár :  7 557 Ft


Media Converter 1 GbE SFP 1000Base-T SFP modul nélkül!    Rendelhető

 8 portos asztali gigabites Switch, 8 db 10/100/1000M RJ45 port, műanyag burkolat, szín: fekete,
Bruttó ár :  7 658 Ft


TP-LINK  8Port Gigabit Switch    Készleten

 8 portos asztali gigabites Switch, 8 db 10/100/1000M RJ45 port, műanyag burkolat, szín: fekete,
Bruttó ár :  7 874 Ft


8 Port Switch Gigabit TP-Link    Rendelhető

 TP-Link TL-SG105E 5port 10/100/1000Mbps LAN menedzselhető asztali Switch, Gigabit LAN: 5 db, Smart menedzselhetőség: Igen
Bruttó ár :  8 204 Ft


5 port Switch 10/100/1000Mbps LAN menedzselhető asztali    Rendelhető

 8 portos, fém, gigabites Switch, 5 db 10/100/1000M RJ45 port, GMP Snooping támogatás, IEEE 802.1p QoS, Plug and Play, fém burkolat
Bruttó ár :  9 665 Ft


8 Port Switch Gigabit metal    Rendelhető

 D-Link ADSL2+ Ethernet Modem (Annex B), Típus: Külső, Vezeték nélküli: Nem, LAN portok száma: 1 port, LAN sebesség: 10/100 Mbit/s, WPA: Nincs, WPA2: Nincs, PSK: Nincs, VPN: Van, Tű
Bruttó ár :  10 147 Ft


ADSL2+ Ethernet Modem Annex B    Érdeklődjön

 Cisco SF110D-05 5 port nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN: 5 db, Szín: Fekete, Külső tápegység: Igen
Bruttó ár :  10 414 Ft


5 port Switch Switch 10/100 Cisco SF110D-05    Érdeklődjön

 Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1550nm, Rx 1310nm 1 10/100M RJ45 port + 1
Bruttó ár :  10 655 Ft


Media Converter Singlemode 100Base-LX SC Fast Ethernet    Rendelhető

 Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1550nm, Rx 1310nm. 1 10/100M RJ45 port + 1
Bruttó ár :  10 655 Ft


Media Converter single-mode 100Base-BX    Rendelhető

 Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1310nm, Rx 1550nm. 1 10/100M RJ45 port + 1
Bruttó ár :  10 655 Ft


Media Converter 100Mbps optikai UTP-SC    Rendelhető

 Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. Max. 2 km MM optikai linkhez, half/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! SM optikai kábellel a termékcsalád más t
Bruttó ár :  10 884 Ft


Media Converter Multimode 100Base-FX SC Full-D    Rendelhető

 16-port 10/100 Desktop Switch, 16-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch (shielded), Half-/Full-Duplex, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3az EEE power saving, I
Bruttó ár :  12 281 Ft


16 port Switch 10/100 Desktop    Érdeklődjön

 Cisco SF110D-08 8 port nem menedzselhető asztali Switch, 10/100 Mbps LAN: 8 db, Szín: Fekete
Bruttó ár :  12 662 Ft


8 port Switch Switch 10/100 Cisco SF110D-08    Érdeklődjön







Kelt: Miskolc, 2020. december 5.
Árlista, vásárlás
Számítástechnika bolt Miskolc

Számítástechnikai eszközök széles kínálata a számítástechnika boltban.

Várjuk folyamatos akciókkal és kedvező árakkal.
Számítástechnikai eszközök széles kínálata a számítástechnika boltban
Számítástechnikai alkatrészek, konfigurációk, notebookok, nyomatók és kiegészítők széles választéka. Számítástechnikai szaküzlet Miskolc és web-bolt.

Számítástechnika bolt Miskolc

Laptop ( notebook) bolt, laptop szerviz. Számítástechnika üzlet és számítógép szerviz Miskolcon és a neten - Klick Computer Web-Bolt : KlickComp .hu. Informatikai rendszerek Önnek!

Akciós notebook, laptop ajánlataink