Model: 9S7-14K212-095
MSI Stealth 14 AI Studio laptop14"QHD i7-155H 32GB 1TB RTX 4060 Win11 kék : 9S7-14K212-095 fotó
Rendelésre vásárolható: szállítási idő 3-6 nap Rendelésre: 3-6 nap
  • MSI Stealth 14 ntebook
  • Kijelző: 14,0 2560x1600 IPS
  • Processzor: Intel Core Ultra 7 155H
  • Memória: 32,0GB
  • Háttértár: 1024 GB M.2 SSD
  • VGA Típus: NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB GDDR6
  • Operációs rendszer: Windows 11 Home 64-bit
MSI Stealth 14 AI Studio laptop14"QHD i7-155H 32GB 1TB RTX 4060 Win11 kék
Technikai Specifikáció, műszaki Info :
MSI Stealth 14 ntebook, Kijelző: 14,0" 2560x1600 IPS, Processzor: Intel Core Ultra 7 155H, Memória: 32,0GB, Háttértár: 1024 GB M.2 SSD, VGA Típus: NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB GDDR6, Operációs rendszer: Windows 11 Home 64-bit
Műszaki adatok:
Kijelző:
Kijelző felbontás :2560x1600
Kijelző méret :14,0 "
Képátló :35,56 cm
Panel típus :IPS
Processzor:
CPU gyártó :Intel
CPU család :Core Ultra 7
CPU típus :Intel Core Ultra 7 155H (1,4 GHz, 24 MB)
Memória:
Memória mennyiség :32,0 GB
Memória :DDR5-5600MHz
Háttértár:
Háttértár típus :M.2 SSD
Háttértár méret :1024 GB
Videókártya:
Chipset gyártó :NVIDIA
Optikai meghajtó:
Optikai meghajtó :Nincs
Vezeték nélküli kapcsolat:
WiFi :802.11 7
Bluetooth :5.4
Operációs rendszer:
Csatlakozók:
USB 3.2 Gen1 :1 db
USB-C 3.2 Gen2 :1 db
HDMI ki :1 db
Thunderbolt 4 :1 db
Jack 3,5mm :Igen
Biztonság:
Kensington zár foglalat :Igen
TPM :Igen
Akkumulátor:
Tárolt energia :72 wattóra
Cellák száma :4
Töltő teljesítmény :240 watt
Audió:
Hangszóró :Sztereó
Egyéb funkciók:
Billentyűzet világítás :Igen
Alapadatok:
Gamer :Igen
Fizikai jellemzők:
Alap szín :Kék
Szélesség (max.) :315,6 mm
Magasság (max.) :21,8 mm
Mélység (max.) :246,25 mm
Nettó súly :1,7 kg
Állapot :Új
Értékelések, vélemények
Kérjük, írja meg véleményét!
Nincs még értékelés erről a számítástechnikai termékről.
Hasonló árú termékek a számítástechnika boltban
Bruttó ár :
LENOVO Yoga Pro 9 laptop 16 Cu7 155H 16GB 1TB Win11 Rendelhető
Bruttó ár :
HP ZBook laptop 14 2560x1600 Cu9-285H 32GB 2TB Win11 Érdeklődjön
Kosárba
HP Elitebook 8 G1i 16 laptop 16 WUXGA Cu7-255U 16GB 512GB Win11 Rendelhető
LENOVO ThinkPad X9-14 Gen notebook, Kijelző: 14 1920x1200 (WUXGA) 16:10 Matt, Processzor: Intel Core Ultra 7 258V, Memória: 32GB LPDDR5X, Háttértár: 1024 GB SSD, VGA Típus: Intel Arc Graphics 0 GB, O
LENOVO ThinkPad X9-14 laptop 14 WUXGA OLED i7-258V 32GB 1TB Win11 Pro Érdeklődjön
Kosárba
LENOVO ThinkPad X9-14 Gen 1 notebook, Kijelző: 14 1920x1200 (WUXGA) 16:10 Matt, Processzor: Intel Core Ultra 5 228V, Memória: 32GB LPDDR5X, Háttértár: 512 GB SSD, VGA Típus: Intel Arc Graphics 0 GB,
LENOVO ThinkPad X9-14 laptop 14 WUXGA OLED i5-228V 32GB 512GB  Win11 Rendelhető
LENOVO ThinkPad laptop 14 1920x1200 Cu5-225U 16GB 512GB  Win11 Rendelhető
HP EliteBook laptop 13.3 WUXGA, Cu5-125U, 8GB, 512GB, Win 11, szürke Érdeklődjön
Lenovo LOQ laptop 15,6 1920x1080 i7-13700HX 32GB 1TB FreeDos Érdeklődjön
Lenovo Thinkpad X9 G1 notebook,Kijelző: 15,3 2,8K OLED, Processzor: Intel® Core™ Ultra 5 228V, Memória: 32GB, Háttértár: 512GB M.2 PCIe NVMe SSD, VGA Típus: Intel® Arc™ Graphics, Operációs rendszer:
Lenovo Thinkpad X9 G1 laptop 15,3 2,8K i5-228V 32GB 512GB Win11 Érdeklődjön
Lenovo Legion 5 lapop 15 2560 x 1600 Cure7-13650HZ 32GB 1TB  FreeDOS Rendelhető
Lenovo Yoga Pro 9 laptop 16 2880x1800 Cu7 255H 32GB 1TB Win11 Érdeklődjön
Lenovo ThinkPad laptop 16 1920x1200 Cu7-255U 32GB 1TB Windows 11 Pro Rendelhető
LENOVO IdeaPad Pro 5 laptop 16 2880x1800 AMD Ryzen AI 5 340 16GB 512GB NoOS Rendelhető
LENOVO Legion Pro 5 laptop 16 WQXGA  AMD Ryzen 9 8945HX 32GB 1TB  NoOS Rendelhető
HP ZBook laptop 16 1920 x 1200 Core Ultra7 255H 32GB 1TB Win 11 Pro Érdeklődjön
HP Elitebook Ultra G1i notebook, Kijelző: 14 2880x1800 dpi (220 ppi) OLED HDR Fényes, Processzor: Intel Core Ultra 7 258V, Memória: 32GB DDR5, Háttértár: 1024 GB SSD, VGA Típus: Intel Arc Graphics 0
HP Elitebook Ultra G1i laptop 14 2.8k OLED i7-258V 32GB 1TB Win 11 Pro Érdeklődjön
HP Spectre x360 14 laptop 14 2880x1800 OLED Cu7-155H 32GB 1TB Win 11 Rendelhető
Lenovo ThinkPad X9 notebook, Kijelző: 15.3, Felbontás: 2880x1800, Processzor: Intel Core Ultra 5 228V, Memória: 32GB, Háttértár: 512GB, Operációs rendszer: Windows 11 Pro
Lenovo ThinkPad X9 laptop 15,3 2880x1800 Cu5-228V 32GB 512GB Win11 Rendelhető
DELL Pro 14  Plus laptop 14 1920x1200 FHD Cu7-266V 16GB 512GB Win11 Rendelhető
LENOVO Yoga Book 9 laptop 13.3 2.8K OLED Cu7-155U 32GB 1TB Win11 Pro Érdeklődjön
HP ZBook Power 16 G11 laptop 16 WUXGA Ryzen7 Pro 8845HS 32GB 1TB Win 11 Pro Érdeklődjön
HP Spectre x360 laptop 14 3K 2880x1800 OLED i5-125H  16GB 1TB Win 11 Érdeklődjön
LENOVO ThinkPad laptop 14 1920x1200 AMD Ryzen 5 PRO 215  32GB 1TB Win11 Rendelhető
Lenovo Legion 5 laptop 15 2560 x 1600 AMD Ryzen AI 7 350 32GB 1TB NoOs Rendelhető
Lenovo LOQ laptop 15,6 1920x1080 i7-13650HX 32GB 1TB FreeDos Rendelhető
Apple MacBook Pro 14.2 3024 x 1964 Apple M3, szürke Rendelhető
HP Elitebook 6 G1i laptop 16 WUXGA 1920x1200, Ultra7-255H, 16GB, 512GB, Win 11 Érdeklődjön
HP Elitebook 8 G1i 14 notebook, Kijelző: 14 1920x1200 (WUXGA) 16:10 Matt, Processzor: Intel Core Ultra 7 258V, Memória: 32GB DDR5, Háttértár: 512 GB SSD, VGA Típus: Intel Arc 140V 0 GB, Operációs ren